NAWIGACJA ...
. H O M E
. FOTO GALERIA
. MOJE MIASTO
. MOJA PARAFIA
. MOJA SZKOŁA
. HOM PUCK
I N N E ...
. G O O G L E
. TŁUMACZ
. MAPY GOOGLE
. WIKIPEDIA
. YOUTUBE
. H O M E
. FILM WEB
. PROGRAM TV
. ROZKŁAD PKP
. TOTO LOTEK
. SPEEDTEST
WYCIECZKI ...
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
FERIE ZIMOWE 2019 w BIBLIOTECE PUBLICZNEJ w PUCKU
Nowa strona 4
-
-
HD
-
Od dnia 11.02 do 22.02.2019 r. Biblioteka Publiczna im. Zaślubin Polski z Morzem w Pucku zorganizowała ferie dla dzieci. Projekt był skierowany do dzieci z różnych środowisk, w wieku 6-12 lat. Zajęcia odbywały się w Czytelni w godzinach 10°° do 12°° . Na zimowiska zapisało się 28 dzieci, jednakże nie wszyscy zapisani uczestniczyli w codziennych spotkaniach.
Podczas zajęć czytaliśmy Malutką Czarownicę, Tajemnicę Diamentów, Tajemnicę Biblioteki, Tajemnicę Wyścigu i wiersze o Walentynkach. Rozwiązywaliśmy zagadki logiczne, krzyżówki, testy, rzucaliśmy do tarczy i bawiliśmy się z piłką. Powstały także piękne prace, dzieci narysowały swój wymarzony plac zabaw, wymarzone wakacje 2019, wykonały prace na temat „Zatoka kraina ryb, miejsce jak z bajki". We wtorek obyły się zajęcia integracyjne z podopiecznymi Puckiego Stowarzyszenia „RAZEM". W efekcie powstały prace przedstawiające najskrytsze marzenia.
Odbył się konkurs wiedzy o Ziemi Puckiej. Dzieci miały także zajęcia taneczne, ruchowe, gry i zabawy, zajęcia techniczne a nawet wokalne. Po zajęciach uczestnicy mogli zostać w Czytelni i korzystać z komputerów. Za aktywny udział dzieci dostawały nagrody zachęcające do większego zaangażowania się. Każdego dnia uczestnicy otrzymywali także drożdżówki i inne łakocie oraz napoje.
Na zakończenie zimowisk każdy uczestnik dostał imienny dyplom.
-
DOKŁADNY CZAS
. DOKŁADNY CZAS
. CZAS ŚWIATOWY
FILMY
. MOJE MIASTO
. SESJE 2015
. SESJE 2016
. SESJE 2017
. SESJE 2018
. SESJE 2019
.
FILMY **
. MOJA PARAFIA
. MOJA SZKOŁA
. H O M
.
FILMY ***
. PRZYPOMNIENIA
.
FILMY ****
.
Copyright & copy; 2007